حق تالیف
2 تا از موقعیت‌های شهری مختلف و متفاوت طرح خانه‌سازی را در Arrondissment پاریس توصیف می‌كنند در یكی از آنها، بلوك‌ها رو به Ruedessiuisses و Ruie jonguoy می‌باشند و در دیگری حیاط خلوتی با دیوارهای بلند در عقب آن قرار دارد و هر دو آپارتمان Rueidessuisses و Rue jongiuoy به در ملحق می‌شود انواع خاص بلوك‌های ساختمانی در مجموعه Arrondiissment با تعداد ز
دسته بندی برنامه ریزی شهری
بازدید ها 92
فرمت فایل doc
حجم فایل 8.348 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 15
قیمت: 1,900 تومان
مسکن

فروشنده فایل

کد کاربری 2106
کاربر

مسکن

2 تا از موقعیت‌های شهری مختلف و متفاوت طرح خانه‌سازی را در Arrondissment پاریس توصیف می‌كنند. در یكی از آنها، بلوك‌ها رو به Ruedessiuisses و Ruie jonguoy می‌باشند و در دیگری حیاط خلوتی با دیوارهای بلند در عقب آن قرار دارد و هر دو آپارتمان Rueidessuisses و Rue jongiuoy به در ملحق می‌شود. انواع خاص بلوك‌های ساختمانی در مجموعه Arrondiissment با تعداد زیاد وجود دارد و از لحاظ عمودی روی هم رفته طرح‌های نماهای یكسان و شبیه به هم را ساختمان‌های مجاور توصیف می‌كند و در بیشتر اقامتگاه‌های (محل‌های) پاریس در قرن نوزدهم خیابان‌ها علیرغم خانه‌های شخصی از جدابیت خای برخوردار نبودند، دارای زیبایی اصی بودند.

این 2 آپارتمان با پشت دری (پنجره‌های كركره‌ای) وضع ناخورده‌شان می‌توانند بطور جداگانه توسط مستاجرین تغییر كنند. در نتیجه، علیرغم تجانس و همگنی مطلوب و ایده‌آل نماها، ولی در مجموع نقش و نشان ظاهرشان متفاوت است. محل و موقعیت در حیات خلوت درشت بطور كلی متفاوت بود، چون هیچ مشخصات شهری از پیش تعیین نشده‌ای برای استفاده به عنوان اصولی برای طرحی وجود ندارد و چگونه باید طراحی این آپارتمان‌هارا شروع كرد و استراتژی‌های طراحی شهری باید چگونه انجام شود و چه نوع ساختمانی و چه نوع معماری باید كجا رود؟

معماران تلاش می‌كنند كه یك طرح و مدلی برای زندگی بوجود آورند كه به نسبت در مركز پاریس غیرمعمول است و باید بطور كلی مستاجرین متفاوت را بیش از ساختمان‌های رو به خیابان جذب كنند و بجای تضاد با دیوارهای بلند و سر به فلك كشیده، باید یك استراتژی هم‌تراز و هم‌سطح نیز بكار برد. در زمین‌ساختمان‌ها، كوتاه نگهداشته شدن كه این اطمینان حاصل شود كه به مقدار كافی ساختمان‌ها بطور مستقیم و محكم در ارتباط با زمین و باغ هستند. یك ساختمان 3 طبقه با بالكن‌های سرپوشیده، بالكن‌های مجتمع را در فضای داخلی بوجود می‌آورند و در مجاورت آن نیز شعبه كلبه و ساختمان‌های یك طبقه با آشپزخانه و حمام است و در مقابل دیوار حیات (باغچه) كه تا حیاط بازی مدرسه هم ادامه دارد و چند عدد خانه‌های كوچك و دارای یك خانواده با بام‌های لچكی (سنتوری) ساخته شده است. 

جهت دریافت فایل کامل مسکن لطفا آن را خریداری نمایید

فایل های مرتبط ( 7 عدد انتخاب شده )
پاورپوینت-مفهوم چشم انداز و چشم‌اندازسازی در برنامه ریزی شهری
پاورپوینت-مفهوم چشم انداز و چشم‌اندازسازی  در برنامه ریزی شهری

پاورپوینت اصول و مبانی جامعه شناسی و مطالعات شهری
پاورپوینت اصول و مبانی جامعه شناسی و مطالعات شهری

پاورپوینت-مبانی برنامه ریزی شهری و اصول شهرسازی
پاورپوینت-مبانی برنامه ریزی شهری و اصول شهرسازی

تحقیق توسعه شایسته سالاری در سازمانها
تحقیق توسعه شایسته سالاری در سازمانها

تحقیق تعریف سازمان
تحقیق تعریف سازمان

تحقیق معماری سازمانی
تحقیق معماری سازمانی

تحقیق برنامه ریزی
تحقیق برنامه ریزی

پشتیبانی از تمامی بانک ها-مارکت فایل

بالا