حق تالیف
با خرید این فایل ، ترجمه مقاله منابع استرس در دانشجویان پرستاری در قالب فایل ورد به همراه متن اصلی در اختیار شما خواهد بود
دسته بندی پزشکی
بازدید ها 279
فرمت فایل doc
حجم فایل 174 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 14
قیمت: 5,000 تومان
منابع استرس در دانشجویان پرستاری

فروشنده فایل

کد کاربری 2026
کاربر

منابع استرس در دانشجویان پرستاری

ترجمه مقاله Sources of stress in nursing students

چکیده

هدف: هدف این مطالعه شناسایی منابع اصلی استرس در دانشجویان پرستاری است و همچنین ارزیابی موارد استرس­زا زمان اموزش در رشته پرستاری است.

پیشینه: سطوح استرس در مورد کارشناسان سلامت نسبت به دیگر شغل ها بالا­تر است. تعداد بالاتری از موارد استرس­زا همراه پیامدهای منفی سلامت به ویژه میان کارشناسان پرستاری وجود دارد، استرس یک عامل روان­شناختی است که روی عملکرد دانشگاهی و اسایش این گروه تاثیر دارند. علاقه در مورد تحلیل منابع استرس در دانشجویان پرستاری به سبب تاثیری که دوره اموزشی آنها ممکن است در ادراکشان از استرس در کار آینده آنها داشته باشد، است.

روش: ما یک بررسی منظم را در روی اسناد علمی در زمینه استرس در دانشجویان پرستاری را هدایت کردیم. جستجو شامل همه مقالات منتشر شده تا هفته اخر 2010 است.

نتایج:مهمترین منابع استرس با دانشگاهیان در ارتباط است (مرورها، حجم کار، مسائل مرتبط با مطالعات، میان دیگران). منابع دیگر استرس شامل منابع بالینی (مانند ترس از وضعیت های ناشناخته، اشتباه در مورد بیماران یا جابجایی تجهیزات فنی). به طور کلی، تغییری در زمینه آموزش دانشجویان در سالهای مختلف اتفاق نیفتاده است.

نتیجه­گیری: مقایسه دانشجویان به دلیل تمایز بین انها، متفاوت است (طرح­ها، ابزارها، تعداد موارد استرس­زا و غیره). به هر حال، مرور ما به روز بوده و شامل اطلاعات توصیفی است که می بایستی برای تحقیقات آینده مفید باشد. علاوه بر این، ما پیشنهاداتی را برای بهبود طرح آموزشی در ارتباط با استرس را پیشنهاد کردیم.

با خرید این فایل ، ترجمه مقاله منابع استرس در دانشجویان پرستاری در قالب فایل ورد به همراه متن اصلی در اختیار شما خواهد بود.

فایل های مرتبط ( 5 عدد انتخاب شده )
روش کوچک کردن بینیnosebiuti
روش کوچک کردن بینیnosebiuti

پاورپوینت-بهداشت فردی و اهمیت آن
پاورپوینت-بهداشت فردی و اهمیت آن

ترجمه مقاله اثر بازتاب شناسی پا بر اضطراب، درد، و نتایج درد زایمان در زنان نخستزا
ترجمه مقاله اثر بازتاب شناسی پا  بر اضطراب، درد، و نتایج درد زایمان در زنان نخستزا

ترجمه مقاله عوارض و مرگ و میر در بیماران مبتلا به نارسایی مزمن کلیه تحت آتروپلاستی مشترک
ترجمه مقاله عوارض  و مرگ و میر در بیماران مبتلا به نارسایی مزمن کلیه تحت آتروپلاستی مشترک

عوارض غیرمعمول جراحت شیردان در گاو
عوارض غیرمعمول جراحت شیردان در گاو

پشتیبانی از تمامی بانک ها-مارکت فایل

بالا