حق تالیف
نرم افزار طراحی شده تحت عنوان نرم افزار صدور گواهینامه آموزشی كاركنان دولت است از آنجائیكه كاركنان دولت نیاز به آموزش هایی مربوط به شغل خود جهت به روز شدن دارند ، مدیریت آموزشی و پژوهشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی هر استان این وظیفه را دارد كه جهت به روز رسانی كارمندان دوره های مختلف مربوطه را برگزار نمایند و گذراندن هر یك از دوره ها مستلزم صدور
دسته بندی کامپیوتر و IT
بازدید ها 269
فرمت فایل doc
حجم فایل 590 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 54
قیمت: 3,900 تومان
طراحی نرم افزار صدور گواهینامه آموزشی كاركنان دولت

فروشنده فایل

کد کاربری 2106
کاربر

طراحی نرم افزار صدور گواهینامه آموزشی كاركنان دولت

چكیده :

  نرم افزار طراحی شده تحت عنوان نرم افزار صدور گواهینامه آموزشی كاركنان دولت است . از آنجائیكه كاركنان دولت نیاز به آموزش هایی مربوط به شغل خود جهت به روز شدن دارند ، مدیریت آموزشی و پژوهشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی هر استان این وظیفه را دارد كه جهت به روز رسانی كارمندان دوره های مختلف مربوطه را برگزار نمایند و گذراندن هر یك از دوره ها مستلزم صدور گواهینامه مربوط به آن دوره برای فرد مورد نظر می باشد و این گواهینامه دارای استاندارد مدت زمان و شرایط خاص می باشد كه در حال حاضر برنامه ای با نام صدور گواهینامه تحت برنامه نویسی فاكس می باشد كه مورد استفاده قرار می گیرد .

برنامه موجود تحت فاكس از نظر گرافیكی در سطح خیلی پایینی قرار داشت و همچنین كاربران كار با آن برنامه را سخت می دانستند . بدین منظور برنامه ای تحت ویژوال         سرلوحه كار قرار گرفت ، كه دارای امكاناتی مثل اضافه كردن اطلاعات به بانك ، حذف كردن اطلاعات از بانك ،‌ ویرایش كرن اطلاعات و غیره می باشد .

نتیجه كار این است كه این نرم افزار دارای امكانات بیشتر ، سرعت بالاتر و تنوع بهتری نسبت به سیستم قبلی است و در آینده می توان توسط این نرم افزار نرم افزار های بهتر و كم نقصی را ایجاد كرد .


 

 

مقدمه :

   امروزه استفاده از رایانه و نرم افزارهای كاربردی ، یكی از ضروریات زندگی بشر بوده و حذف آن از زندگی تا حدود زیادی غیر قابل تصور می باشد .

در این میان برنامه نویسی و تهیه نرم افزارهای كاربردی ، از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و رفته رفته ، باید برنامه ها و نرم افزارهای كاربردی قوی تر ، با رابط كاربری بهتر و تولید آسان و سریعتر ، تهیه كرد .نرم افزارهای كه توسط زبان های     برنامه نویسی اصلی تحت سیستم عامل DOS تهیه می گردید ، تا حدود زیادی شامل این سه معقوله نمی شدند و خود سیستم عامل DOS ، از لحاظ رابط كاربری ضعیف بوده و مناسب نبود .

با بوجود آمدن سیستم عامل ویندوز ، زبانهای برنامه سازی تحت این سیستم نیز ایجاد شد كه قادرند نرم افزار هایی با سرعت بالاتر و رابط گرافیكی بهتر تولید كنند . از جمله این زبانهای برنامه سازی می توان به زبان برنامه نویسی VISUAL BASIC اشاره كرد .

  

 فصل اول :

 تعریف مسئله و امكان سنجی

  1-1 تعریف مسئله

 این پروژه اهداف امكان حذف ، ویرایش، نمایش مشخصات افراد و گزارشی از گواهینامه آنها را پشتیبانی می كند . در واقع این سیستم باید كارهای مربوط به قسمت آموزش و پژوهش سازمان را انجام دهد و همچنین در آن امكان تعیین كاربران خاص كه اجازه استفاده از این برنامه را در دوره زمانی مشخص داشته باشند موجود باشد . بدینوسیله كاربران زیر نظر مدیر می باشند و هر یك برای انجام كار خاص در نظر گرفته  می شوند . بعنوان مثال : عملیات ابتدا وانتهای سال و غیره یعنی علاوه بر محدود كردن اختیارات كاربران برای استفاده از برنامه می توانند برای آنها یك محدوده زمانی در نظر بگیرند بدین وسیله می توانند برای یك یا چند روز اختیارات یك كاربر را به فرد دیگری بدهد كه پس از آن مدت این كاربر دیگر نمی تواند از این برنامه استفاده كند . علاوه بر این باید قابلیتی داشته باشد كه از این سیستم بتوان در سالهای متوالی استفاده كردبدون اینكه نیاز به طراحی سیستم دیگری باشد و همچنین نیز بتوان به آسانی از اطلاعات سال قبل نیز بهره برد و همین كه از اطلاعات هر سال یك كپی گرفت .

1-2 اهداف مسئله :

1-2-1 اهداف كلی

1 – ارتقاء و سرعت بخشیدن به تبادل اطلاعات

2 – صرف وقت كمتر

3 – راحتی كار برنامه 

1-2-2 اهداف جزئی

امكان تعیین كاربران و محدوده دسترسی آنها به سیستم

1-3 مشكلات و موانع

اولین گام برای طراحی نرم افزار مرحله شناخت همراه با معایب و موانع خاص آن است كه لازمه آن تحقیق و پژوهش و گرد آوری اطلاعات میباشد . مشكلاتی كه در طراحی این نرم افزار وجود داشت : مهارت نداشتن در زبان برنامه نویسی استفاده شده و همینطور نداشتن اطلاعات كافی در مورد نرم افزار قبلی ( نرم افزاری كه جهت صدور گواهینامه در محیط DOS طراحی شده است )

1-4 كارهای انجام شده مرتبط با موضوع

سیستم كه شبیه به سیستم طراحی شده است . سیستم صدور گواهینامه به زبان Faxporo در محیط DOS است كه از طرف دانشجویی طراحی شده بود ، با این تفاوت كه سیستم طراحی شده این مجموعه دارای امكانات بیشتر ، سرعت بالاتر و تنوع بهتری نسبت به سیستم قبلی است .

1-5 امكان سنجی

در این مرحله با توجه به شناسایی نیازهای كاربران ، شناسایی داده های سیستم ، تجزیه و تحلیل ساختار سازمان و شناسایی ویژگی های اصلی سیستم و استفاده از تجربه دیگران مرحلة امكان سنجی انجام شد . نتیجه آن است كه با نرم افزارهای مشخص شده امكان مكانیزه كردن سیستم مورد نظر وجود دارد . آنآااآا 

  فصل دوم:

 

          تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم

  -1 تعریف كامل مسئله

سیستم آموزش و پژوهش برای كارمندان سازمان های دولتی دوره های آموزشی را برگذار می كند و در صورت قبولی برای آنها گواهینامه آموزشی صادر می شود . بدین منظور برای ثبت اطلاعات مربوط به این دوره ها سیستمی باید طراحی شود كه اهداف درج اطلاعات ، ویرایش ،حذف و نمایش مشخصات افراد را برآورد سازد . علاوه بر این عملیات ، از این سیستم می توان گزارشات متنوعی را بدست آورد مثل گزارشی از گواهینامه ، گزارش مشخصات كارمندان ، گزارش دوره ها ، گزارش افراد قبول شده در این دوره ها و غیره 

در واقع این سیستم باید كارهای مربوط به قسمت آموزش و پژوهش سازمان را انجام دهد و همچنین در آن امكان تعیین كاربران خاص كه اجازه استفاده از این برنامه را در دوره زمانی مشخص داشته باشند موجود باشد . بدینوسیله كاربران زیر نظر مدیر می باشند و هر یك برای انجام كار خاص در نظر گرفته  می شوند . بعنوان مثال : عملیات ابتدا وانتهای سال و غیره یعنی علاوه بر محدود كردن اختیارات كاربران برای استفاده از برنامه می توانند برای آنها یك محدوده زمانی در نظر بگیرند بدین وسیله می توانند برای یك یا چند روز اختیارات یك كاربر را به فرد دیگری بدهد كه پس از آن مدت این كاربر دیگر نمی تواند از این برنامه استفاده كند . علاوه بر این باید قابلیتی داشته باشد كه از این سیستم بتوان در سالهای متوالی استفاده كردبدون اینكه نیاز به طراحی سیستم دیگری باشد و همچنین نیز بتوان به آسانی از اطلاعات سال قبل نیز بهره برد و همین كه از اطلاعات هر سال یك كپی گرفت . 

جهت دریافت فایل طراحی نرم افزار صدور گواهینامه آموزشی كاركنان دولت لطفا آن را خریداری نمایید

فایل های مرتبط ( 15 عدد انتخاب شده )
آموزش نرم افزار متلب
آموزش نرم افزار متلب

دانلود پاورپوینت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر مبنای ITIL
دانلود پاورپوینت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر مبنای  ITIL

دیوار آتش مبتنی بر سیستم عامل لینوكس
دیوار آتش مبتنی بر سیستم عامل لینوكس

منابع تغذیه سوئیچینگ
منابع تغذیه سوئیچینگ

قـانـون تجـارت الکتـرونیـک روسیه
قـانـون تجـارت الکتـرونیـک روسیه

بکارگیری واقعیت مجازی در آموزش
بکارگیری واقعیت مجازی در آموزش

Olap چیست و چگونه كار می‌كند؟
Olap چیست و چگونه كار می‌كند؟

آموزش الكترونیكی و معرفی چهارسیستم مدیریت محتوا
آموزش الكترونیكی و معرفی چهارسیستم مدیریت محتوا

دانلود پاورپوینت فیزیولوژی قلب و دستگاه گردش خون
دانلود پاورپوینت فیزیولوژی قلب و دستگاه گردش خون

مقاله در مورد کارشناسی آی تی (IT)
مقاله در مورد کارشناسی آی تی (IT)

فشرده سازی صوت
فشرده سازی صوت

بررسی و مطالعه مکانیزم های بانک های اطلاعاتی توزیع شده سیار
بررسی و مطالعه مکانیزم های بانک های اطلاعاتی توزیع شده سیار

پاورپوینت کابل مسی utp
پاورپوینت کابل مسی utp

پاورپوینت الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی
پاورپوینت الگوریتم های تخصیص داده پویا  در سیستم های پایگاه داده توزیعی

پاورپوینت ریاضیات عمومی و کاربرد های آن
پاورپوینت ریاضیات عمومی و کاربرد های آن

پشتیبانی از تمامی بانک ها-مارکت فایل

بالا